Główne menu

Wniosek ws. rewitalizacji budynków przy Placu 500-lecia w Rzgowie

Radna Grażyna Gałkiewicz złożyła do Burmistrza Rzgowa Mateusza Kamińskiego wniosek o rozważenie uruchomienia „Programu Rewitalizacji Budynków położonych przy Placu 500-lecia w Rzgowie” z udziałem środków UE. Zapraszamy do zapoznania się z treścią wniosku.

Wniosek o rozważenie uruchomienia „Programu Rewitalizacji Budynków położonych przy Placu 500-lecia w Rzgowie” z udziałem środków UE

Szanowny Panie Burmistrzu,

uprzejmie proszę o rozważenie uruchomienia w Rzgowie „Programu Rewitalizacji Budynków położonych przy Placu 500-lecia w Rzgowie” z udziałem środków UE. Różne miasta w Polsce korzystają z takich rozwiązań, aby poprawić wygląd zabytkowych budynków, posiłkując się środkami z Unii Europejskiej.

Zwracam się do Pana z uprzejmą prośbą o zastanowienie się, czy i w jakim zakresie Rzgów mógłby skorzystać z takiego rozwiązania i w ten sposób pozyskać środki z UE na odnowę budynków położonych wokół naszego ryneczku. Być może udałoby się w to włączyć budynki, które zajmuje obecnie GOK i MOPS, a także nowo zakupiony budynek obok.

Pismo to uprzejmie proszę potraktować nie jako żądanie, lecz jako propozycję o charakterze koncepcyjnym. Jednocześnie deklaruję, że z przyjemnością włączę się we wszystkie prace związane z rewitalizacją centrum Rzgowa, także w dyskusje nad programem, o którym wspominam w niniejszym piśmie.

Z wyrazami szacunku

Grażyna Gałkiewicz

Radna Rady Miejskiej

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

© Grażyna Gałkiewicz. Wszystkie prawa zastrzeżone.