Główne menu

Podziękowania dla wyborców

Zapraszamy do lektury podziękowań radnej Grażyny Gałkiewicz dla wyborców, którzy poparli ją w wyborach na Burmistrza Rzgowa.

Oto treść podziękowań:

Szanowni Państwo,

dziękuję wszystkim mieszkańcom gminy Rzgów, którzy wzięli udział w wyborach Burmistrza Rzgowa. Szczególnie dziękuję wszystkim 432 osobom, które oddały głosy na mnie. Każdy z tych głosów jest dla mnie niezwykle ważny. Zdaję sobie sprawę, że wobec szalonej kampanii nienawiści skierowanej pod moim adresem, każdy z głosów oddanych na mnie był wielkim aktem cywilnej odwagi. Bardzo Państwu za tę odwagę dziękuję.

Niestety kampania nienawiści oparta na bezpodstawnych oskarżeniach, przekręconych faktach i krzywdzących opiniach zebrała swoje żniwo. Pomimo tego, że kilka razy wygrałam z oczerniającymi mnie gazetami w sądzie, a wszystkie kontrowersyjne sprawy w wywiadach prasowych wyjaśniliśmy zarówno ja, jak i mój mąż Zbigniew, nie udało mi się odeprzeć tej obrzydliwej nagonki.

Panom Mateuszowi Kamińskiemu i Wojciechowi Skibińskiemu życzę powodzenia w drugiej turze wyborów, a temu z panów który zostanie wybrany na zaszczytny urząd Burmistrza Rzgowa życzę przede wszystkim realizacji wyborczych obietnic.

Wszystkim Państwu, mieszkańcom gminy Rzgów, życzę natomiast wszystkiego dobrego i wszelkiej pomyślności.

Z wyrazami szacunku,

Grażyna Gałkiewicz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

© Grażyna Gałkiewicz. Wszystkie prawa zastrzeżone.