Główne menu

List gratulacyjny z okazji stulecia szkoły podstawowej w Rzgowie

Z okazji stulecia szkoły podstawowej w Rzgowie radna Grażyna Gałkiewicz ufundowała stypendia dla uczniów, przekazała szkole podarunek oraz przesłała list gratulacyjny. Zapraszamy do zapoznania się z jego treścią.

Oto treść listu:

Rzgów, 16.10.2015

List gratulacyjny z okazji stulecia szkoły podstawowej w Rzgowie

Szanowni Państwo,

z okazji stulecia Szkoły Podstawowej im. Jana Długosza w Rzgowie składam życzenia i gratulacje Gronu Pedagogicznemu, Absolwentom, Uczniom oraz wszystkim, którzy podczas 100 lat jej istnienia, działali na rzecz jej dobra.

Wszystkim osobom związanym ze szkołą obecnie, życzę wielkiej pasji do pracy i nauki oraz wielu pomysłów, które pozwolą dzieciom rozwijać zainteresowania, talenty i umiejętności, będące podstawą funkcjonowania w nowoczesnym świecie.

Życzenia składam w imieniu swoim, a także mojej rodziny – absolwentów szkoły tj.  męża Zbigniewa Gałkiewicza oraz naszych dzieci Macieja i Moniki. Do szkoły podstawowej w Rzgowie uczęszczał także mój teść – Zbigniew Gałkiewicz, a teraz uczą się w niej nasze wnuki.

Wraz z życzeniami i gratulacjami na ręce pani Dyrektor składam podarunek okolicznościowy – jest to wielofunkcyjny odtwarzacz audio, z którego będą mogli korzystać uczniowie. Ponadto moja Rodzina ufundowała 2 stypendia po 500 zł miesięcznie dla dwojga uczniów szkoły podstawowej w Rzgowie oraz 2 stypendia po 500 zł miesięcznie dla dwojga uczniów gimnazjum w Rzgowie.

Z wyrazami szacunku

Grażyna Gałkiewicz

Radna Rady Miejskiej w Rzgowie

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

© Grażyna Gałkiewicz. Wszystkie prawa zastrzeżone.