Główne menu

Grażyna Gałkiewicz laureatką plebiscytu „Samorządowiec Roku Województwa Łódzkiego 2015”

I miejsce w powiecie łódzkim wschodnim i II w całym województwie łódzkim zajęła w plebiscycie „Samorządowiec Roku Województwa Łódzkiego 2015” radna Rady Miejskiej w Rzgowie Grażyna Gałkiewicz. Plebiscyt organizuje co roku „Polska Dziennik Łódzki”. Wszystkim Państwu bardzo dziękujemy za głosy – oddaliście ich Państwo aż 1589!

Pamiątkowe statuetki laureatom rozdano na specjalnej sesji Sejmiku Województwa Łódzkiego w Teatrze Jaracza we wtorek 26.05.2015. W uroczystości wzięli udział samorządowcy z całego regionu, w tym Marszałek Witold Stępień i Wojewoda Jolanta Chełmińska.

Następnego dnia w „Dzienniku Łódzkim” mogliśmy przeczytać wywiad z radną Grażyną Gałkiewicz, która tak mówiła o wynikach plebiscytu:

Traktuję tę nagrodę jako wyraz uznania i zaufania ze strony wyborców dla mojej pracy i rzgowskiego samorządu jako całości.

W wywiadzie możemy także przeczytać m.in. o sukcesach i wyzwaniach w sprawowaniu mandatu radnej Rady Miejskiej w Rzgowie, zadaniach stojących przed nową Radą Miejską i Burmistrzem oraz sposobach w jakie po pracy relaksuje się Grażyna Gałkiewicz.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

© Grażyna Gałkiewicz. Wszystkie prawa zastrzeżone.