Główne menu

Interpelacja do Burmistrza ws. spotkania dot. promocji gminy

Radna Grażyna Gałkiewicz złożyła do Burmistrza Rzgowa Mateusza Kamińskiego interpelację o rozważenie organizacji spotkania ws. promocji gminy. Zapraszamy do zapoznania się z treścią wniosku.

Wniosek o rozważenie organizacji spotkania ws. promocji gminy

 

Szanowny Panie Burmistrzu,

uprzejmie proszę o rozważenie organizacji spotkania Burmistrza i radnych, np. w formie wspólnego posiedzenia Komisji Stałych RM, ws. promocji gminy z udziałem Burmistrza Rzgowa.

Niedawno uruchomiono długo wyczekiwany fragment autostrady A1, który sprawia, że nasza gmina staje się jedną z najlepiej skomunikowanych gmin w Polsce. Uważam, że jest to znakomita okazja, by pozyskiwać nowych inwestorów i tym samym zwiększać przychody z podatków, które następnie przeznaczyć można będzie na budowę dla mieszkańców kanalizacji, dróg, chodników, ścieżek rowerowych, placów zabaw, boisk itd.

Aby pozyskiwać inwestorów, potrzebne są m.in. odpowiednie działania promocyjne. Uważam, że Rada Miejska wspólnie z Burmistrzem mogłaby zastanowić się nad tym, jakie działania promocyjne podjąć i jaki budżet należy na ten cel zaplanować.

Niniejsze pismo uprzejmie proszę potraktować nie jako żądanie, lecz jako propozycję. Z przyjemnością wezmę udział w takim spotkaniu i włączę się w jego organizację.

Z wyrazami szacunku

Grażyna Gałkiewicz

Radna Rady Miejskiej

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

© Grażyna Gałkiewicz. Wszystkie prawa zastrzeżone.